Риба і Морепродукти

ФОРЕЛЬ ЗА РЕЦЕПТОМ КАРПАТСЬКИХ ГОСПОДИНЬ

ФОРЕЛЬ ЗА РЕЦЕПТОМ КАРПАТСЬКИХ ГОСПОДИНЬ
Цю рибу варто їсти тільки свіжою і у місцях її вилову - Карпатах. І треба замовляти рибу найбільш просто приготовану, бо смак форелі дуууже ніжний, самобутній, перчик, сілька та вогонь - все, що їй потрібно. Ви будете вражені цією смакотою!ФОРЕЛЬ НА СКОВОРОДІ (Як Готують Свіжу Форель у Карпатах) Цікавий факт про форель А ви знали цікавий момент - форель дуже своєрідна рибка. Її важко зловити роблячи це в одну місці. Постійно потрібно далі йти вверх річкою або потічком, щоб успішно рибалити. А якщо захочети це зробити власноруч не забувайте, що вона у нас занесене до Червоної книги. Тому відповідально ставтеся до природи. Краще користуйтеся послугами, які охоче пропонують туристам.
Переглянути Рецепт

ФОРЕЛЬ ЗА РЕЦЕПТОМ КАРПАТСЬКИХ ГОСПОДИНЬ

Цю рибу варто їсти тільки свіжою і у місцях її вилову – Карпатах. І треба замовляти рибу найбільш просто приготовану, бо смак форелі дуууже ніжний, самобутній, перчик, сілька та вогонь – все, що їй потрібно. Ви будете вражені цією смакотою!ФОРЕЛЬ НА СКОВОРОДІ (Як Готують Свіжу Форель у Карпатах) Цікавий факт про форель А ви знали цікавий момент – форель дуже своєрідна рибка. Її важко зловити роблячи це в одну місці. Постійно потрібно далі йти вверх річкою або потічком, щоб успішно рибалити. А якщо захочети це зробити власноруч не забувайте, що вона у нас занесене до Червоної книги. Тому відповідально ставтеся до природи. Краще користуйтеся послугами, які охоче пропонують туристам.
Підготовка10 minutes
Приготування12 minutes
Загальний Час22 minutes
Каталог Головна Страва,На Обід
Кухня Українська
Калорійність 170 kcal

ВАМ БУДЕ ПОТРІБНО

  • 1 Сковорідки

ІНГРЕДІЄНТИ (РЕЦЕПТ)
  

  • Форель
  • Сіль до смаку
  • Перець до смаку
  • Кукурудзяне борошно
  • Олія для смаження

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПРИГОТУВАННЯ
 

  • Сьогодні приготуємо свіжу форель за рецептом карпастьких господинь, так само як готують для туристів. Рецепт настільки вдалий, що допоможе вам підкреслити та відчути ніжний смак риби, її соковитість. А спробувавши таку форель ви зрозумієте її цінність та справжній смак, тому не даремно Карпати стали її домівкою.
  • Рибка дуже гарна та свіженька. Перед приготуванням ретельно очищаємо від луски, а й гарненько забираємо всі нутрощі зсередини. І ретельно промиваємо під протічною водою від слизу. Голову теж обов'язково очищаємо від зябрів, вони пускають гіркоту. Та забраємо очі. Просушуємо рушником.
  • Тепер рибку смачно приправляємо. Солимо звичайною сіллю як зверху, так і в середині. Добре відчувається, що м'ясо риби щільне та пружне. І додаємо чорний мелений перець. І більше не потрібно ніяких спецій. Форель настільки смачна, що не потребує додаткових приправ.
  • Відразу обмакуємо в кукурудзяньому борошні як зверху так і всередині. Саме у цьому борошні рибка виходить надзвичайно смачною. Борошно обволікає ніжне мясо риби, таким чином зберігає його соковитість.Якщо додати багато інших спецій, ви не відчуєте той справжній смак цієї риби. Оскільки форель любить холодну, чисту і прозору воду, зайвих неприємних запахів у неї просто немає.
  • Далі розігріваємо сковорідку з достатньою кількістю олії, коли вона почне шкварчати викладаємо рибку. Олії не шкодуйте. Чим менше олії, то більше риба її вбиратиме.
  • Смажимо рибку на середньому вогні, спочатку з одного боку поки не підрум'янеться. Та слідкуйте за тим, щоб вона саме смажилася, а не тушкувалася. Тоді вона збереже соковитість мяса.Майте на увазі, що саме для панірування підійде борошно, а не кукурудзяна крупа. Тому не переплутайте. З кукурудзяним борошном скоринка виходить м'яка і ніжна, яка не впливає на смак готової страви. А кукурудзяна крупа досить тверда і не підходить до ніжної форелі.
  • Карпати можна сказати стали у нас в Україні батьківщиною форелі. Тут для королеви риб є чудові умови для розкішного життя, стрімкі ріки, чисте повітря та смачна пожива. Дуже часто місцеві ґазди розводять її штучно, що дає змогу одразу її виловити та приготувати, саме за таким рецептом найчастіше її готують та пропонують туристам. Сіль, перець і кукурудзяне борошно більше нічого. Форель швидко готується, всього потрібно 10 – 12 хвилин. Не дивуйтесь якщо мясо форелі не буде червоним, тому що її колір залежить від виду, від місця проживання та їжі. Може бути білим, рожевим та червоним.
  • Виклавши рибку на тарілку прикрашаємо зеленню. Форель дуже смачна, після приготування легко відділяється від кісток. Ніжна, м'яка. При цьому м'ясо надзвичайно соковите. І як бачите не вимагає надзусиль для свого приготування. А дорбе підібраний гарнір чи овочевий салат підкреслить смак риби і зробить її ще більш вишуканою.
  • Така рибка точно вдасться вам на славу, а ваші рідні будуть пальчики облизувати після кожного з'їденого шматочка.Це не єдиний варіант приготування форелі, ми ще дуже любимо її готувати на мангалі, і обов'язково варимо смачну ситну наваристу рибну юшку, тож переглядайте відео посилання залишу в описі. З динамікою росту цін на м'ясо форель не суттєво подорожчала, тому це вдалий час щоб її спробувати та наситити організм вітамінами. Найчастіше вона з’являється у нас у час великоднього посту, тобто весною. На мою думку це хороший момент, щоб урізноманітнити своє пісне меню. Переходьте та підписуйтесь на наш канал, щоб дізнаватися багато цікавого та смачненького. Будьте завжди на позитиві, завжди ваші Карпатські шкварки.

ЦІКАВІ ФАКТИ ТА ПОРАДИ

Виберіть свіжу форель. Виберіть свіжу форель, яка має яскраві очі, не слизька на дотик та має приємний запах.
Підготуйте форель. За бажанням, ви можете заповнити рибу свіжими травами або цибулею.
Приготуйте кукурудзяне борошно. Використовуйте кукурудзяне борошно з додаванням спецій за бажанням, таких як паприка, чорний перець або часниковий порошок.
 Обваляйте форель в кукурудзяному борошні з усіх боків, поки риба не буде повністю покрита борошном.
Подавайте та прикрасьте за бажанням. Подавайте форель гарячою з лимоном, зеленню або іншими прикрасами за бажанням. Насолоджуйтеся вашою смачною та хрусткою фореллю в кукурудзяному борошні!
Ключові слова Ukrainian cuisine, Ukrainian Food, автентична кухня, відео рецепти, їжа, Карпатська Кухня, карпатські шкварки, Рецепт, рецепти, рецепти з фото, стародавня кухня, страви, топ страв української кухні, українська кухня, як приготувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рейтинг Рецепту




Home
Account
Cart
Search